VibroGym Lotos - recenze

VibroGym Lotos – recenze

Hledáte dietu, která by vám zajistila vysněnou postavu jednou provždy? Zapomeňte na něco podobného a raději vsaďte na to správné cvičení. Univerzální návod neexistuje, ovšem šikovný fitness pomocník VibroGym Lotos má nad jinými cvičebními pomůckami výhodu v tom, že využívá přirozené schopnosti ženského těla spalovat tuky při té správné aktivitě. Koneckonců, byl vyvinut předními odborníky, kteří by rádi pomohli k ideální váze i těm, pro něž by byly jiné formy cvičení nemožné nebo nezábavné.

Cvičení na VibroGym Lotos má opravdu jednoduchý princip – intenzivní vibrace způsobují reflexivní stahování svalů, což vám pomáhá k mnohem rychlejšímu a efektivnějšímu formování postavy i v domácích podmínkách.

Náš tip: Chcete opravdu rychlé výsledky? Pak stačí omezit příjem sacharidů a nahradit je zčásti kvalitními tuky a především hodnotnými proteiny. Uvidíte, že vše půjde ještě rychleji. Podívali jsme se na jednotlivé parametry pomocníka VibroGym Lotos od InSPORTline a přinášíme vám recenzi těch nejzajímavějších a samozřejmě nejúčinnějších z nich.

VibroGym Lotos - recenze

S čím vším vám může pomoci

Pociťujete problém s únavou a nedostatkem energie? Nedaří se vám zhubnout? Cvičíte, ale vaše tělo se ne a ne zformovat, jste často nemocní nebo vás trápí zdravotní obtíže? Pak by právě vám mohlo pomoci cílené formování postavy v podobě VibroGym Lotos. Pokud vsadíte na to správné cvičení, pak vlastně získáte rychlé a efektivní vyčištění organismu od škodlivých látek a volných radikálů (jež se běžně ukládají v tucích). Ty běžně blokují některé receptory v našem těle a brání mu tak správně fungovat.

Cvičení na VibroGym Lotos má mnoho podob. Lze vsadit například na účinnou vertikální vibraci pro efektivní posilování svalů, ale i na profesionální vibraci, jež dokáže až třikrát zvýšit účinnost prováděných cviků. Někdy se v této souvislosti mluví také o odkyselení organismu, což souvisí i s dalšími pozitivy cvičení na VibroGym Lotos. Těmi jsou:

 • pomoc při revmatismu a jiných onemocnění, která napadají kosti a klouby

 • zlepšování a posilování krevního oběhu,

 • rekonvalescence od bolesti,

 • účinná pomoc při ztuhlosti kloubů a svalů,

 • zlepšení rovnováhy a koordinace,

 • účinný boj celulitidou,

 • skvělé působení proti stresu a depresím

 • a v neposlední řadě i zvýšení tvorby růstového hormonu.

Tip: Trpíte-li revmatismem nebo onemocněním kostí a kloubů, doporučujeme před použitím VibroGym Lotos konzultaci s lékařem.

Už pouhých 5 minut stačí a uvidíte výsledky

Vibrace už jsou mnohem účinnější, než si myslíte. Naše tělo na ně totiž reaguje reflexivně, stačí tedy zaujmout ten správný postoj s mírně pokrčenými koleny a pět minut využívat výhod VibroGym Lotos. K dispozici jsou samozřejmě i speciální cviky, které pozitivní působení tohoto přístroje ještě znásobí. Vše najdete v přiloženém návodu, což v naší recenzi velmi oceňujeme. Jsou efektivní, bezpečné a časově opravdu nenáročné. Záleží jen na vás, kolik času si v týdnu pro cvičení vyhradíte – rozhodně není nutné tvarovat a posilovat tělo každý den, pokud opravdu nestíháte.

VibroGym Lotos - recenze

Nejde tedy o sezónní typ cvičení, které se hodí pouze kupříkladu pouze pro jarní nebo podzimní období. A můžete ho podstoupit kdykoliv, tedy i ve chvíli, kdy se cítíte špatně nebo nemocně (opět zdůrazňujeme nutnost konzultace s lékařem, který je dokonale seznámen s vašim zdravotním stavem. Zvolíte-li ten správný postup, není nutné přitom jakkoliv omezovat svůj každodenní jídelníček nebo životní styl a cvičení bude stejně účinné, jako například návštěva posilovny pod dohledem profesionálního trenéra. Vše si však užíváte v pohodlí domova a nejste závislí na aktuální otvírací době tělocvičen a fitness center.

A za jak dlouho se dostaví první výsledky? Obvykle trvá tento proces týden nebo dva, ale záleží na tom, jakou cvičební frekvenci si nastavíte. A my vám pomůžeme vybrat tu správnou!

Mohlo by vás zajímat:

Nejpopulárnější kousek v oblastí vibromásážního fitness vybavení

A proč vlastně vznikla tato VibroGym Lotos – recenze? V roce 2018 se totiž tento produkt stal na internetovém nákupním rádci Heureka.cz nejpopulárnějším produktem ve své kategorii. A od té doby jeho oblíbenost rozhodně neklesá.

 • Díky vibracím se až třikrát zvyšuje účinnost cviků.

Za účinností VibroGym Lotos stojí velmi šikovně vyřešené vertikální vibrace, speciálně vyvinuté pro maximálně efektivní posilování svalů. Jde o proces, jež bez nejmenších pochybností (a podle odborných studií) pomáhá k rychlému a efektivnímu formování vaší postavy a samozřejmě také k žádané redukci váhy. Součástí celého přístroje je samozřejmě zejména speciální masážní podložka vybavená adhezním vroubkováním. Ta opravdu perfektně a přitom příjemně prokrvuje, uvolňuje a masíruje vaše chodidla, ale případně i dlaně, hýždě nebo záda – podle toho, na jaký druh cvičení se rozhodnete vsadit.

Tento proces dokáže napomoci, dlaních, hýždích či zádech rychlému zotavení a regeneraci – dobré prokrvení svalů má totiž na tento proces značně pozitivní vliv. Pomáhá nejenom při regeneraci po fyzické námaze, ale také po sportu či cvičení jakéhokoli druhu.

VibroGym Lotos - recenze

Kdy VibroGym Lotos používat?

Podle odborníků, kteří ho vyvinuli „je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečné fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů či lyžařů.“ Ovšem pomůže vám i při boji s celulitidou, zlepší krevní oběh, pomůže při onemocnění kostí a kloubů (konzultujte s lékařem), vylepší do značné míry vaši rovnováhu a koordinaci, velmi efektivně bojuje se stresem a depresí (při cvičení dochází totiž k vyplavování hormonu štěstí alias oxytocinu) a v neposlední řadě také zvyšuje tvorbu růstového hormonu.

VibroGym Lotos – recenze

A jak jsou s výhodami toho produktu spokojeni zákazníci? Přinášíme vám několik užitečných recenzí.

„Chodila jsem cvičit na plošinu do studia. Z časových i ekonomických důvodů jsem si ji pořídila domů. Při rozhodování jsem vzala v potaz i českého výrobce. Používám plošinu denně 20 – 30 minut, stejně jako ve studiu, více se ani nedoporučuje, a jsem spokojená. Doporučuji všem, kteří mají chuť a vůli zpevnit tělo, ubrat centimetry v problémových partiích nemají času nazbyt.“

Alen, Heureka.cz

„Po vyzkoušení vibračního přístroje na rehabilitaci jsem se cítila mnohem lépe,jsem po operaci míchy a vibrace mi stimulují nervový systém a doufám že mi to pomůže ke zlepšení zdravotního stavu.“

Ověřený zákazník, Heureka.cz

„Obávala jsem se po přečtení některých recenzí, že budou sousedi otřesení, ale naopak má plošina velmi tichý chod i bez použití podložky. Je skladná, dobře se s ní manipuluje. Pokud přijdu z práce unavená postačí jen 30 min ve stoje, bez cvičení. Pokud je energie více, přidávám cviky. 20 min ve stoje, 10 min v sedě, k plošině přidávám i balanční míč, kdy se např. zapřu nohama a tím zapojuji více svalů. Mám bolestivé klouby, problém s tachykardií a astma a na této plošině je námaha o dost nižší, než při klasickém posilování. Vibruji 1x za 1-2 dny a k tomu 30 min kardio na eliptickém trenažéru a doufám, že výsledky se brzy dostaví. Navíc můžu i jen relaxovat, či se nechat masírovat. I můj pejskem se občas přidává 🙂 Rozhodně je cvičení s tímto strojem, pro mě, den ode dne zábavnější. Věřím, že se v žádném případě nestane jen dalším odkládacím prostorem pro nepotřebné věci :-)“

Ověřený zákazník, Heureka.cz

Co vám tento šikovný pomocník pro vaši domácí posilovnu nabídne?

Především komfort po všech stránkách. Posuďte sami – jeho součástí totiž je mimo jiné i:

 • přehledný LED displej,

 • dostatečně rozměrná madla pro dokonalý úchop ve všech směrech,

 • efektivně navržený gumový povrch podložky s adhezním vroubkováním

 • a computer zobrazující aktuální program, čas a rychlost.

VibroGym Lotos - recenze

A co dalšího byste ještě měli vědět? Typ vibrací je vertikální (říká se mu také „houpačka“). Výkon motoru je 300 W a nastavitelná frekvence vertikálních vibrací se pohybuje mezi 5,86-13,7 Hz (amplituda vertikálních vibrací je pak 6-8 mm). A aby toho nebylo málo, počet stupňů nastavení vibrací se rovná rovným padesáti.

VibroGym Lotos nabídne celkový počet programů v počtu čtyř, přičemž přednastavené programy jsou hned tři. A těšit se můžete i na velmi komfortní ovládání, které se nachází jak na displeji, tak i na spodní konzoli. Nechybí ani efektivní a snadno nastavitelný systém vyrovnání nerovností. A co nosnost VibroGym Lotos? Ta nabídne nádherných 120 kg, takže ho může používat opravdu celá rodina. Zdrojem napájení je síťový adaptér a přístroj patří do kategorie H (dle normy EN957), určené pro domácí použití.

VibroGym Lotos cena

A na kolik vás tento perfektní pomocník vyjde? Pokud si ho pořídíte přímo u prodejce, tedy u značky inSPORTline, pak se aktuálně dostanete na 8 690 Kč (běžná cena přesahuje 13 000 Kč). A jako bonus dostanete:

 • 3 měsíce členství v Gymbee.cz

 • Videotrenér „Vibromasážní stroj“

Zvolit si navíc můžete z několika barevných provedení (červená, stříbrná apod.). A uvážíme-li, že délka denního cvičení je doporučována kvůli vysoké efektivnosti na max 20-30 minut, jde zkrátka o jasnou volbu. Jednoduché, rychlé a efektivní – takové je cvičení na VibroGym Lotos v celé své kráse!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *